ZWROTY

Paczki zwrotne wysłane do nas za pobraniem nie zostaną przyjęte.

Klientowi robiącemu zakupy w naszym sklepie przysługuje w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość. Klient zwraca towar na własny koszt.

Bardzo ważne jest aby towar był czysty, zawierający oryginalne metki oraz pudełko i aby był pozbawiony zapachu np.: perfum. Prosimy także o dołączenie paragonu fiskalnego. Jest to warunek konieczny aby uzyskać zwrot.

Aby zwrócić towar należy:

1. Pobrać i wydrukować “Formularz zwrotu i odstąpienia od umowy zawartej na odległość”. Pobierz formularz tutaj

2. Zapakować produkt wraz z wypełnionym formularzem oraz dołączonym paragonem. Karton w którym przesłany został produkt będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

3. Wysłać paczkę na adres:

Tudor - sklep internetowy

ul. Leśna 16

63-604 Baranów

Zwrot zostanie dokonany na konto bankowe podane w formularzu w terminie 14 dni od dnia doręczenia zwracanego produktu.

REKLAMACJA

Klientowi przysługuje reklamacja na wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym tudor-koszule.pl. Uprawnienia przysługują z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.). Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni od daty otrzymania reklamowanego artykułu. W przypadku uznania reklamacji klient otrzyma całkowity zwrot zapłaconej kwoty. Reklamacji podlegają wady ukryte powstałe z winy producenta.

W celu rozpatrzenia reklamacji prosimy o skorzystanie z procedury zwrotu.

Prosimy o opisanie niezgodności w formularzu zwrotu. Zawiadomienie powinno nastąpić do dwóch miesięcy od daty stwierdzenia niezgodności. Po stwierdzeniu niezgodności towaru z umową nie powinien on być użytkowany.

WYSYŁKA

Dla zamówień za minimum 150 zł przesyłka jest bezpłatna! (nie dotyczy dostawy za granicę).

Standardowy koszt wysyłki (ceny brutto): przesyłka kurierska DPD - 14,99 zł, przesyłka pocztowa - 9,99 zł, paczkomat inpost - 9,99 zł). Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

Jeśli macie Państwo pytania podajemy poniżej adres email w celu kontaktu:

sklep@tudor-koszule.pl